Grafické služby


Černobílé a kolorované fotografie

Navozuje dojem velmi staré fotografie. Spousta fotografií portrétů, krajin i staveb po převodu do jednobarevné tóniny dostává zcela nový pohled.

Převod do černobílé podoby
Převod do černobílé podoby
Převod do sépiové podoby

Kolorování jedné či více barev v černobílé fotografii

Metoda spočívá v odbarvení fotografie se zachování barevnosti určitých částí. Samozřejmě je možné i změnit tóninu barevnosti těchto částí. Cokoliv co vás napadne.

Kolorování fotografie Karneval
Kolorování fotografie oči
Kolorování fotografie kotě

Základní retušování

Jde o metodu úpravy za účelem jejího vylepšení. Jedná se prakticky o vyčištění obrazu odstraňováním nechtěných artefaktů a překážek, zejména v portrétní fotografii. Ovšem i fotografií jiného typu lze doladit čistotu odstraněním drobných předmětů, které se do záběru dostaly nebo se kterými nebylo možné pohnout, aby byl záběr dokonalý. Mezi základní retušování se považuje vyčištění pleti, očí, popřípadě vlasů, u fotografií neportrétních odstranění drobných předmětů, které na fotografii nemají být a podobně. Zvětšování i zmenšování částí postavy, výměna vlasů, změna očí a podobné zásahy již nespadají do kategorie základních retuší.

Retušování dle vašeho přání

Můžete se například nechat omladit, změnit barvu očí, vlasů, vybělit zuby, zvětšit nebo naopak zmenšit výšku postavy, zeštíhlit, prostě co Vás napadne.

Před retušováním fotografie
Před úpravou fotografie
Po vyretušování fotografie
Po úpravě fotografie
Produktová fotografie po odstranění nevhodného pozadí

Není pozadí jako pozadí ... nepěkné umíme odstranit nebo nahradit pěkným :-)

Umíte si své výrobky vyfotografovat sami, ale neumíte se zbavit na fotografii nepěkného pozadí, které překáží? Potom je tato nabídka určena Vám. Podle potřeby dané pozadí odstraním, může být transparentní nebo bíle či jinak jednobarevné, podle potřeby. Hodí se zvlášť u produktových fotografií

Produktová fotografie po odstranění nevhodného pozadí

Vytvoříme Vám originální logo

logo damefotbalek
logo fk vysočina
logo ifotografika